İNSAN KAYNAKLARI

Birsöz Nakliyat çalışanları, prestijli ve güçlü bir gurubun üyesidir. İnsan kaynakları politikası doğrultusunda; sevgi ve saygıyı esas alır. Sosyal ilişkilerde özen, gelişime açıklık, uyum, liyakat ve özveri, istihdamlarda tercih edilen temel ilkelerdir. Birsöz Nakliyat, bu doğrultuda evrensel ilkelere sahiptir. İnsan kaynakları politikası gereğince verimliliği, kaliteyi ve çalışanların motivasyonunu maksimum düzeyde artırma gayretindedir. Nitelikli insan gücünü çekerek, bu gücü geliştirmekte ve kalıcılığını sağlamak amacıyla çalışmaktadır. Birsöz Nakliyat'ta çalışanlar duyarlıdır, bireysel farklılıklara saygılıdır ve eşit haklara sahiptir. Kurumda, stratejilere uygun insan kaynakları yönetimi uygulanmaktadır. Kurumsal görevlerde liyakate önem verilmekte, bilgi ve becerinin sürekli geliştirilmesine imkan sağlanmaktadır.

 

ŞOFÖR ADAYLARINDA ARANACAK ŞARTLAR

 

SRC ve Psikoteknik Belgesine sahip olmak Şoför adaylarının, iş başvuru formunda vermiş oldukları ehliyet bilgilerine istinaden, adayın ehliyet numarası üzerinden Trafik Sicil Kaydı kontrol edilir. Ehliyet ceza puanı, 30 puandan fazla olan adayların başvuruları olumsuz sonuçlanır.

 

Şirketimize http://www.birsoz.com.tr/iletisim.html adresinden iletişim formunu doldurarak veya E posta yoluyla birsoz@birsoz.com.tr iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Tüm bu yollardan yapılan başvurular özgeçmiş veritabanına kaydedilir. Açık pozisyonlar için bu veri tabanından araştırma yapılarak gerekli niteliklere uyan adaylardan bir havuz oluşturulur.